Kochasz swoją pracę, ale codziennie musisz walczyć z ogarnięciem dodatkowych zadań, które niekoniecznie są powiązane z Twoją pasją? Skorzystaj z pomocy wirtualnej asystentki i wykorzystaj dla siebie zaoszczędzony czas i pieniądze.

W jaki sposób skorzystasz na pomocy wirtualnej asystentki.

administracja-prowadzenie-biura-wirtualna-aststentka-promedialna-pl

Administracja

Wirtualna asystentka - twoje biuro online. Działamy w zakresie: obsługi korespondencji mailowej, wystawiania faktur, obsługi kalendarza, przygotowywanie ofert, prezentacji etc.

e-commerce-sklepy-internetowe-wirtualna-asystentka-promedialna-pl

E-commerce

Wirtualna asystentka - specjalista od e-commerce. Działamy w zakresie: obsługi sklepu on-line, systemu płatności i wysyłek, wystawiania faktur, kontaktu z klientem, etc.

marketing-content-marketing-social-media-wirtualna-asystentka-promedialna-pl

Marketing

Wirtualna asystentka - ogarnie social media za Ciebie. Działamy w zakresie: zarządzanie kontami w mediach społecznościowych, aktualizacji stron www, budowania stron www (WordPress), tworzenie grafik , pisanie treści, etc.

eventy-wydarzenia-imprezy-wirtualna-asystentka-promedialna-pl

Eventy

Wirtualna asystentka - event manager. Działamy w zakresie: organizacja eventu, promocja eventu w mediach, opieka nad prelegentami, uczestnikami.

rekrutacja-hr-wirtualna-asystentka-promedialna-pl

Rekrutacja

Wirtualna asystentka - zaoszczędzi Twój czas na szukanie pracownika. Działamy w zakresie: pisanie i publikacja oferty na portalach, segregacja nadesłanych CV, wykonywanie telefonów do kandydatów i umawiania ich na spotkania.